Slider

Nowy singiel online! Odwiedź nasz webstore!

21 sierpnia 2013

Nagrywamy album "Manifesto" i podpisujemy kontrakt!Kilka dni temu zaczęliśmy nagrania naszego nowego albumu "Manifesto". Obecnie jesteśmy na etapie rejestrowania śladów perkusyjnych. Powoli oswajamy się z nowymi możliwościami i pomysłami, jakie daje nam praca w Sound Division Studio. To naprawdę genialna sprawa – móc zarejestrować swoje utwory na świetnym, profesjonalnym sprzęcie pod okiem doświadczonego realizatora Arka Malczewskiego
Na krążku znajdzie się dziewięć kompozycji utrzymanych w naprawdę organicznym, nieco brudnym i niebywale mocnym klimacie. Nowe idee, aranżacje, brzmienia – każda godzina sesji przynosi nam coś świeżego i wprost nie możemy doczekać się końcowego efektu :) 
Kolejną dobrą wieścią jest fakt, że podpisaliśmy kontrakt i "Manifesto" zostanie wydana przez niemiecką wytwórnię Folter Records. Płyta ukaże się w grudniu tego roku i będzie dostępna w Europie, obu Amerykach oraz na wszystkich platformach dystrybucji cyfrowej. Mamy nadzieję że pozwoli nam to dotrzeć do szerszego grona słuchaczy. 
Pamiętajcie że niedługo będziecie nas mogli zobaczyć na dziewięciu koncertach trasy Baptizing Europe in Blood-Poland. Wszystkie szczegóły znajdziecie w zakładce koncerty na naszej stronie. Śledźcie też profil na Facebooku – postaramy się tam regularnie wrzucać zdjęcia ze studio :) Spread the Plague!